ARAMAK İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ YAZINIZ

``Sağlığınızın Dostuyuz``

10.12.1998 yılında devrin Cumhurbaşkanı Sayın Süleyman Demirel tarafından açılışı yapılan ŞAFAK HASTANESİ 23.11.1998 tarihli ruhsatla 15.12.2004 tarihinde devredilerek AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ olarak hizmet vermeye devam etmektedir. İleri teknolojisi, uzman hekim kadrosu ve kusursuz hizmeti ile, Gaziosmanpaşa’da size en küçük ayrıntılarına kadar düşünülmüş bir sağlık hizmeti sunmaktadır. 8000 m2 kapalı alan içerisinde 101 yatak kapasitesine sahip olan hastanede tüm odalar hasta ve refakatçisinin ihtiyaçları düşünülerek en modern şekilde özel olarak düzenlenmiştir. Odaların tamamında elektronik kumandalı hasta yatağı ve merkezi oksijen sistemi yanında renkli televizyon, klima, otomatik telefon sistemi ve

özel banyo imkanları ile hasta ve refakatçiler için rahat, güvenli ve konforlu bir ortam sağlanmaktadır.Çağımızın gerektirdiği üstün teknoloji donanımı sayesinde AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ bünyesinde 4 ameliyathanede gelişmiş mikroskop, laparoskopi sistemleri ve modern tasarımlara sahip ameliyathanelerde tıbbın son imkanları ile başarılı operasyonlar gerçekleşmektedir. Kalp ve damar hastalıklarının teşhis ve tedavisinde seçkin doktor kadrosu ile iddialı bir yere sahip olan AVRUPA ŞAFAK HASTANESİ’nde koroner by-pass, kapak ve damar ameliyatları yanında anjio işlemleri başarıyla gerçekleştirilmektedir. Hastanemizin Kalp ve Damar Cerrahisi ile Anjio ünitelerinde SSK, Bağ-kur ve Emekli Sandığı ile anlaşmaları vardır.

Sağlık Misyonumuz

Mevcut altyapısını ve donanımını, çağın gereksinimleri ışığında geliştirerek, uzman ve nitelikli kadrosunu sürekli eğitimlerle destekleyerek, hasta memnuniyetini en yüksek düzeyde karşılayan sağlık hizmetleri sunmaktır.

Sağlık Vizyonumuz

Geçmişte olduğu gibi gelecekte de evrensel değerlere bağlı, hasta haklarına saygılı, teknolojik gelişmeleri hizmet sürecine yansıtarak ülkemizde sağlık sektörüne yön veren öncü kuruluşlardan biri olmak.

``Sağlıkta Kalite Politikamız``

  • Yönetim olarak öncelikli hedefimiz, kalite yönetim sistemindeki faaliyetlerin etkinliğini sağlamak ve kalite hedeflerinin gerçekleşmesi için elverişli şartlar oluşturmaktır.

  • Hastanemize başvuran hastalar, ziyaretçiler, işbirliği ve bilgi paylaşımında olduğumuz kurumlar, çalışanlarımız için beklentilerin karşılandığı, ilerlemenin sağlandığı ortamlar yaratmaktır.

  • Hasta ve yakınlarının, çalışanlarımızın ihtiyaçları, beklentileri doğrultusunda eğitim-bilgilendirme faaliyetlerini etkin, sürekli olarak sağlamaktır.

  • Teknolojik ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek, hizmet süreçlerimizde sürekli iyileştirmeyi sağlamaktır.

  • Hizmet sürecimizde temel hedefimiz, hasta memnuniyetini en üst düzeyde karşılamak için hasta odaklı hizmet yapılanmasını kurumsal iş anlayışımıza yaymaktır.

  • Kalite yönetim sistemi çalışmalarını, gerek hasta ve yakınları için gerekse çalışanlar için anlaşılabilir ve algılanabilir düzeye getirmek, sistemli olarak gözden geçirilmesini sağlamaktır.

  • Teknolojik ve yeni gelişmeleri takip ederek,hastalarımıza, çalışanlarımıza kaliteli ve güvenli hizmeti sunmaktır.

  • Hasta güvenliğini tüm çalışanlarımızla benimseyerek ve uygulayarak hasta bakımının en önemli parçası olmasını sağlamaktır.